EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  18636  238

 Україна і МВФ попередньо домовилися про виділення траншу: Київ отримає позику 3,9 млрд доларів США і зобов'язується реформувати податки, фінанси та енергетику

Угоду має схвалити Виконавча рада МВФ. Вона розгляне її після затвердження Радою бюджету на 2019 рік.

МВФ і українська влада дійшли згоди. Повідомлення про це розміщено на сайті Міжнародного валютного фонду, інформує Цензор.НЕТ.

"Співробітники Міжнародного валютного фонду й українська влада досягли домовленості про економічну політику щодо нової 14-місячної угоди "Stand-By"", - повідомляє прес-служба МВФ.

Нова угода замінить собою попередню, затверджену в березні 2015-го року, і діятиме до березня 2020-го року.

Ця угода стане основою для економічної політики влади України в 2019 році, стверджують у МВФ. Вона передбачає проведення реформ зі зміцнення податкового адміністрування, а також реформування фінансового і енергетичного секторів.

"Нова програма була розроблена в тісній координації зі Світовим банком і Європейським союзом, які проводять паралельні операції з підтримки України", - повідомляють у Міжнародному валютному фонді.

Тепер угоду має схвалити Виконавча рада МВФ. Очікують, що вона розгляне документ наступного року - після того, як Верховна Рада затвердить бюджет на 2019 рік.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092373
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору