EN|RU|UK
 Політика України
  2194  97
Матеріали за темою:

 Україна для інтеграції в Європу і залучення інвестицій має викорінити корупцію, - заступник держсекретаря США Медісон

США очікують, що Україна пришвидшить створення Антикорупційного суду, оскільки без нього боротьба із корупцією не матиме успіху.

Про це заступник державного секретаря США – керівник Бюро Держдепартаменту з питань протидії міжнародному наркотрафіку та розвитку правоохоронної системи Кірстен Медісон сказала на брифінгу в НАБУ, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми очікуємо зусилля у впровадженні реформи. Це є незалежні антикорупційні інституції, які є дуже важливі у цьому процесі (боротьбі з корупцією - ред). Прийняття законодавства з питань утворення Вищого антикорупційного суду було важливим етапом. Наступним кроком є створення повноцінного функціонального незалежного та ефективного Антикорупційного суду в Україні, і ми очікуємо, що Україна зробить певні кроки у цьому напрямку незабаром, як це було обіцяно", - сказала вона.

Заступник держсекретаря США наголосила, Україна для інтеграції в Європу, залучення інвестицій та розвитку своєї економіки повинна виконати зобов’язання та викорінити корупцію, яка суперечить принципам та ознакам демократичного суспільства.

"Я вважаю, що народ України все ще має високі вимоги та очікування від уряду. На підставі того, що я побачила, зміни є можливим", - сказала вона.

Водночас Медісон визнала, українська влада докладає неймовірних зусиль у проведенні реформ та перетворенні старої правоохоронної системи на сучасну та ефективну інституцію, здатну забезпечити безпеку громадян.

"Сполучені Штати можуть пишатися тим, що вони стали частиною таких перетворень", - додала вона.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092370
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору