EN|RU|UK
 За кордоном, Шоу-бізнес
  20207  147

 "Викликає огиду расистським русофобським зарядом в гірших нацистських традиціях", - посольство РФ в Австралії про фільм Лозниці "Донбас"

Посольство Російської федерації в Австралії виступило з коментарем на факт виходу в кінопрокат фільму Сергія Лозниці "Донбас".

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці посольства.

У повідомленні зазначається: "Коментар Посольства Росії в Австралії у зв'язку з виходом на екрани Австралії фільму "Донбас".

18 жовтня на екрани кінотеатрів Сіднея, Мельбурна і Канберри виходить фільм українського режисера С.В.Лозниці "Донбас", який заздалегідь удостоївся захоплених відгуків в австралійській пресі.

Залишимо осторонь його художні достоїнства - нехай про це судять кінокритики. Говоритимемо як прості глядачі, не заанґажовані на політичні парадигми. В цьому плані витвір С.В.Лозниці не може не викликати огиди своїм демонстративним, нахабно виставленим на показ відверто расистським русофобським зарядом в гірших нацистських традиціях.

Важко уявити, що твориться в душі людини, яка з таким смаком зображує мешканців Донецької і Луганської народних республік у вигляді потворних, грубих, агресивних і розумово неповноцінних персонажів. Свого часу міністр культури України Є.М.Нищук назвав населення Донбасу "генетично неповноцінним". Не зайвим буде згадати, хто придумав термін "недолюдей" і яку ціну людство заплатило за це.

Сьогодні Україна переживає важкий період, коли жителі різних районів країни дивляться один на одного через перехрестя прицілів. Йдеться про сотні й тисячі людських трагедій, в яких не може бути місця кпинам і знущанням.

Очевидно, що виставляючи жителів у вигляді злочинного зборища бандитів, злодіїв і алкоголіків, які загрузли в грабежах і корупції, автор прагне виправдати постійні бомбардування та обстріли Донбасу, під час яких страждає мирне населення включно з дітьми. Огидна, неприховано фашистська мораль.

Росія є ініціатором мінських угод, які є правовою основою процесу врегулювання. Завдяки значним дипломатичним зусиллям і щоденній копіткій роботі в зоні конфлікту вдається підтримувати відносно спокійну обстановку. Діячі ж на кшталт С.В.Лозниці лише намагаються підлити олії у вогонь війни.

Випуск заанґажованого, політизованого, спрямованого на розпалювання міжнаціональної ворожнечі кінопродукту на тлі гуманітарних лих, від яких страждають реальні люди, є аморальним вчинком. Підло спекулювати на національній трагедії, під час якої загинуло вже понад 10 тисяч осіб. Удвічі дивно, що таке кіно "піднято на щит" в Австралії - країні, яка проголошує примат цінностей мультикультуралізму і міжетнічної толерантності".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092361
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору