EN|RU|UK
 Політика України
  12137  274
Матеріали за темою:

 Ніхто не зупинить український народ і, ні в кого ми не будемо питати дозволу, - Порошенко про автокефалію. ВIДЕО

Автокефалія - ​​частина державної проєвропейської і проукраїнської стратегії, яка послідовно втілюється в життя протягом останніх 4 років.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Президента в Facebook.

...

Автокефалія – частина державницької проєвропейської та проукраїнської стратегії, яку ми послідовно втілюємо в життя протягом останніх 4 років і, наголошую, будемо впроваджувати й надалі. І ніхто не зупинить український народ. І ні в кого ми не будемо питати дозволу, бо вирішувати має Україна і її народ, який бореться за волю, за свободу, за майбутнє", - повідомив Президент.

Порошенко підкреслив, що автокефалія - ​​це є найвагоміша подія з того ж ряду, що й наше прагнення до вступу до Євросоюзу та НАТО, Угода про асоціацію, безвізовий режим з ЄС, вихід із СНД, відмова від оманливого Договору про "дружбу" з Росією тощо.

"Все це – основа нашого власного шляху розвитку, розвитку України і розвитку української нації", - резюмував глава держави.

Нагадаємо, 14 вересня на позачерговому Синоді Російської православної церкви в Москві було ухвалено офіційну заяву, в якій сказано, що в разі продовження "антиканонічної діяльності Константинопольського патріархату на території Української православної церкви" РПЦ "буде змушена" розірвати євхаристійне спілкування.

Тоді ж Синод РПЦ ухвалив рішення призупинити співслужіння з ієрархами Константинопольського патріархату і припинити свою участь у тих структурах, де головують його представники. І не згадувати більше патріарха Константинопольського під час богослужінь.

У понеділок, 15 жовтня, Синод РПЦ визнав неможливим її подальше перебування в євхаристійному спілкуванні з Константинопольським патріархатом.

11 жовтня за результатами засідання Синоду було оголошено рішення, в якому йшлося, що Вселенський патріархат продовжує процедуру надання автокефалії церкві України. Крім того, було скасовано лист синоду від 1686 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви, відновлено канонічний статус предстоятеля УПЦ Київського патріархату Філарета.

Ніхто не зупинить український народ і, ні в кого ми не будемо питати дозволу, - Порошенко про автокефалію 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092283
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору