EN|RU|UK
 Політика України
  91225  66

 Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги, - Турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов взяв участь у церемонії закладення фундаменту першої будівлі оновленої штаб-квартири української зовнішньої розвідки.


Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги, - Турчинов 01
Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги, - Турчинов 02

Звертаючись до особового складу СЗРУ, Турчинов зазначив, що гібридна агресія РФ триває в усіх напрямках - військовому, економічному, енергетичному, кібернетичному, інформаційному тощо, повідомили в прес-службі РНБО.

"І для того, щоб керівництво держави оперативно реагувало на події, ухвалюючи правильні рішення, необхідна об'єктивна, перевірена, і, головне, своєчасно отримана інформація", - зазначив він.

"У нинішніх умовах жорсткого протистояння розвідтовариство повинно мати сучасні технології реалізації поставлених державою завдань. СЗРУ впевнено рухається у цьому напрямку, відпрацьовується передова технологія космічної розвідки з використанням напрацювань вітчизняних фахівців, серйозні кроки зроблено у кібернетичній та в інших складових розвідувальної діяльності", - наголосив Секретар РНБО України.

"Незважаючи на агресію, війну, ми реформуємо сектор безпеки і оборони, запроваджуючи стандарти НАТО", - сказав він, нагадавши також про внесені Президентом України і ухвалені Верховною Радою України у першому читанні зміни до Конституції у частині європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги, - Турчинов 03
Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги, - Турчинов 04

За словами О. Турчинова, незважаючи на складну економічну ситуацію, фінансування сектору безпеки і оборони щороку збільшується. І сьогодні розпочато будівництво сучасного розвідцентру європейського рівня. "Але будь-яка сучасна техніка і технології, будь-яка зброя не працює без професіоналів, які забезпечують реалізацію поставлених державою завдань. Саме від вашого професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму залежить майбутнє української розвідки і наш шлях до перемоги", - сказав він.

Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги, - Турчинов 05

Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги, - Турчинов 06

Від професіоналізму, патріотизму, відповідальності і героїзму розвідників залежить наш шлях до перемоги, - Турчинов 07

Заклавши символічну капсулу у фундамент нового розвідувального центру, Секретар РНБО України оглянув будівництво об'єктів соціальної сфери, зокрема гуртожитків та будинків малосімейного типу для офіцерів розвідки, а також ознайомився з новітніми зразками озброєння та спецзасобів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092230
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору