EN|RU|UK
 Суспільство
  2618  5

 Рада ухвалила закон про функціонування залізничного транспорту в районі ООС

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розташоване в районі відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях, і в районі проведення антитерористичної операції".

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Зокрема, законом уточнена територія, на якій тимчасово встановлено мораторій на звернення щодо стягнення активів ПАТ "Укрзалізниця" за зобов'язаннями підприємств залізничного транспорту, майно яких перебуває на відповідній території.

Законом визначено цю територію як "територія проведення антитерористичної операції, здійснення заходів з гарантування національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій і Луганській областях, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження".

Відповідні зміни внесено до законів України "Про особливості утворення акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування" та "Про виконавче провадження".

Проект Закону зареєстровано за №9069.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092144
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору