EN|RU|UK
 Політика України
  1055  9

 Глава Одеської ОДА Степанов пропонує ввести відповідальність для держорганів, які "кошмарять" бізнес

Всі державні органи мають відшкодовувати збитки, завдані бізнесу, якщо такий факт доведено судом. З такою ініціативою виступив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час Х Національного Експертного Форуму, який вперше відбувається в Одесі.

"Я вважаю, що контролюючі або правоохоронні органи мають відшкодовувати збитки в разі незаконних дій, які завдають бізнесу співробітники цих органів. Щоб сама система це регулювала, звичайно, за рішенням суду", - підкреслив Максим Степанов.

Причому, судова процедура в таких випадках має відбуватися в прискореному порядку, вважає Степанов.

Глава регіону також пропонує закріпити всі ці норми в спеціальному законі.

На думку Степанова, питання захисту бізнесу сьогодні дуже актуальне, адже щодня в країні відбуваються близько 300 обшуків або арештів майна. Загальна кількість звернень підприємців до бізнес-омбудсмена сягає більш ніж 4 тисяч. І ця тенденція зростає. За другий квартал 2018 року звернень стало на 73% більше, ніж за той самий період минулого року.

Також Максим Степанов запропонував щомісяця проводити спеціальні засідання Кабінету Міністрів разом із представниками бізнес-співтовариств.

"Новий формат спілкування дасть можливість бізнесу не просто заявляти про проблеми, а й відразу отримати відгук. Цей формат можна так і назвати "Кабмін. Діалог із бізнесом", - сказав він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092113
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору