EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  41185  270

 Держдума РФ погрожує "катастрофічними наслідками" в ухваленій сьогодні заяві "Про загострення ситуації в Україні"

На пленарному засіданні в четвер, 18 жовтня, депутати Державної думи Російської Федерації одноголосно прийняли заяву "Про загострення ситуації на Україні".

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної думи.

"Влада України, по суті, стала на шлях перетворення України на плацдарм боротьби з Росією та її народом на всіх можливих фронтах і напрямках", - наголошується в заяві.

Прикладом тому, на думку російських депутатів, є, зокрема, спроби нинішньої української влади "зруйнувати справжню Православну Церкву, легалізувати підтримуваних українською державою розкольників і "освятити" з їхньою допомогою продовження війни проти росіян і російськомовних на Сході України".

"Саботуючи Мінські угоди й одночасно претендуючи на гідне місце в ряді інших європейських держав, Україна продовжує зосередження військ, обстріли і вбивства в Донбасі, вже не в перший раз вдаючись до терористичних актів для досягнення своїх цілей", - сказано в заяві.

"Україна перетворилася на терористичну державу, і правителі сьогоднішньої України заплямовані кров'ю Олександра Захарченка та багатьох інших синів і дочок Донбасу", - підкреслили депутати ДД РФ.

"Тривогу депутатів Державної Думи також викликають закони, які приймають українські парламентарії: їхні норми прямо спрямовані на дискримінацію російськомовного населення і фактично на повну заборону використання російської мови", - повідомляє прес-служба.

На переконання російських парламентаріїв, за діями української влади стоять її "західні спонсори і натхненники": ДД звертає увагу на дії США та інших країн НАТО, які, "надаючи Україні зброю і заохочуючи її антиросійську політику, прямо штовхають владу України до агресивних дій проти власного народу, до міжнаціональних і міжконфесійних конфліктів".

У документі підкреслюється, що "спроба нового широкомасштабного військового наступу України на Донбасі укупі з новими фактами вбивств і терористичних актів проти його населення отримає адекватну відповідь і неминуче призведе до катастрофічних наслідків".

Державна дума заявляє, що історична відповідальність за курс на розрив російсько-українських відносин лягає на керівництво сучасної України. "Ще не пізно зупинитися", - резюмують російські парламентарії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092033
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору