EN|RU|UK
 Події
  10666  24

 Російське окупаційне командування "добиває" останні залишки "особистої гвардії" Захарченка та Плотницького, - ІС

Командування російсько-окупаційних військ на Донбасі продовжує переформатування "елітних підрозділів", які раніше безпосередньо підпорядковувались ватажкам терористів "ДНР" Олександру Захарченку і "ЛНР" Ігорю Плотницькому.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті групи "Інформаційний спротив".

За даними групи ІС, триває переформатування і процес "оптимізації" організаційно-штатної структури обох корпусів. Це перш за все стосується питання "елітних" окремих підрозділів, раніше створених і безпосередньо підпорядкованих О.Захарченку та І.Плотницькому, зміни їхньої підпорядкованості та включення до складу вже існуючих "частин і з'єднань".

"По суті, всі ці численні "штурмові","десантно-штурмові","розвідувальні" та інші "спеціального призначення" роти і батальйони включаються до складу лінійних бригад і полків на правах простих лінійних батальйонів і трансформуються з "особистої гвардії" колишніх ватажків "ДНР" і "ЛНР" в просту лінійну піхоту. Що дуже не подобається "військовослужбовцям" самих цих підрозділів. По суті, як у "ДНР" (великою мірою), так і в "ЛНР" (меншою мірою) російське військове командування "добиває" останні залишки "партизанщини". Лише деякі з таких підрозділів залишаються в статусі "окремих підрозділів"", - йдеться в повідомленні.

Крім того наголошується, що в 100-й бригаді "РГ ДНР" недавня "чистка лав" командного складу підрозділів отримала несподіване продовження: "Замість звільнених командирів (зловживання службових становищем, недбалість, пияцтво тощо) були призначені нові, основна частина яких виявилася колишніми українськими міліціонерами-колаборантами. Нові командири відразу ж налагодили масштабну систему розкрадання матеріально-технічних засобів (в першу чергу палива), а також придумали для підлеглих, які висловлюють невдоволення, цілу систему неофіційних дисциплінарних покарань, включно з триманням у ямі, рукоприкладством і накладенням "штрафних виплат". Рядові бойовики з цього приводу висловлюють невдоволення".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3092011
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору