EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1897  53

 "Україна продовжить економічне зростання. Ситуація щодо легкості ведення бізнесу поліпшуватиметься", - Гройсман

Україна саме зараз стає тим перспективним майданчиком для інвестицій, який дасть змогу інвесторам і власне державі ставати лідерами і потужними гравцями різних ринків.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи V Київського міжнародного економічного форуму.

Як зазначається, захід є одним з найбільших міжнародних майданчиків, де обговорюють поточну економічну ситуацію в Україні, визначають перспективи розвитку і залучають інвесторів. Цього року форум представив низку українських технологічних винаходів і стартапів різних галузей, які становлять інтерес для внутрішнього та зовнішніх ринків.

Відкриваючи зібрання, Глава Уряду наголосив, що сьогодні Україна володіє сучасними технологіями і має широкий спектр сфер, які мають потенціал для розвитку. При цьому найбільший український капітал – це люди. Саме тому Уряд визначив пріоритетним інвестування в освіту і підготовку кадрів.

Одночасно змінюється клімат для підприємництва. Як зазначив Глава Уряду, лише за рік змінено великий масив законодавства – від приватизації держсектору, який потребує технологій і може бути перспективним, до податкової сфери.

"Ми можемо зростати більше і мати кращі позиції, ніж маємо. Але доб’ємося того тоді, коли ви, хто створює нові робочі місця, запроваджує інновації, інвестує, будете відчувати себе захищеними і успішними. Ваш успіх – це успіх України. І тут ми однодумці. Україна продовжить економічне зростання. Ситуація з легкості ведення бізнесу буде покращуватися", – сказав Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр висловив переконання в тому, що ті, хто сьогодні інвестуватиме в Україну, матимуть великі перспективи.

"Ми створили новий український бренд – Ukraine NOW. І я хочу сказати – саме зараз є час інвестувати – більше, краще – аби стати лідерами. Настав час це проявити", - сказав Володимир Гройсман.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091999
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору