EN|RU|UK
 Політика України
  1256  21
Матеріали за темою:

 Рада сьогодні розгляне проект Держбюджету-2019, передачу Андріївської церкви Константинопольському патріархату і посилення відповідальності за незаконний перетин кордону

Верховна Рада планує в четвер перейти до розгляду в першому читанні законопроекту про Державний бюджет на 2019 рік та ухвалити бюджетну резолюцію.

Про це йдеться в порядку денному засідання, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Згідно з порядком денним, розгляд блоку питань Державного бюджету має розпочатися о 12:30. Так, спочатку ВР збирається ухвалити урядовий законопроект №9084 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України", а вже після цього передбачено розгляд у першому читанні проекту закону №9000 "Про Державний бюджет України на 2019 рік". На засіданні Погоджувальної ради у вівторок Голова Верховної Ради Андрій Парубій акцентував на тому, що відповідно до Регламенту, бюджетна резолюція має бути ухвалена не пізніше 20 жовтня.

Розгляду бюджетних питань пленарного четверга передуватиме ухвалення ще восьми законопроектів. Так, розпочати засідання парламентарії планують із продовження розгляду у другому читанні проекту Кодексу України з процедур банкрутства (№8060), до якого напередодні вони розглянули 795 із 1335 поправок.

Після цього передбачається включення до порядку денного та прийняття рішення щодо президентського законопроекту №9208 "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська".

Далі депутати збираються розглянути у першому читанні чотири депутатських законопроекти №№9080, 9080-1, 9080-2 і 9080-3) про протимінну діяльність. За даними Міністерства оборони, внаслідок діяльності терористичних угруповань та агресії Російської Федерації проти України близько 7 тис. кв. км звільнених територій Донецької та Луганської областей забруднено мінами та вибухонебезпечними залишками війни.

Також у порядок денний планують включити законопроект №9069 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підприємств залізничного транспорту, майно яких розміщене в районі відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та в районі проведення антитерористичної операції", та проект №9139 "Про внесення змін до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" (щодо засудження та заборони "російського світу" ("руского міра") в Україні).

Наступним Рада планує ухвалити у другому читанні законопроект №7017 "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону". Документом пропонується доповнити Кримінальний кодекс України статтею, яка передбачає, що перетин кордону зазначеними особами поза пунктами пропуску або без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості, карається позбавленням волі на строк до 3 років. Водночас те саме діяння, вчинене повторно або групою осіб, пропонується карати позбавленням волі на строк від 3 до 5 років. Якщо ж такі дії вчиняються із застосуванням зброї, то покарання передбачене у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Окрім того, після розгляду бюджетних законопроектів ВР збирається ухвалити у першому читанні президентський проект №8265 "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України".

Друге читання в Раді має пройти урядовий законопроект №4591 "Про Установу бізнес-омбудсмена".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091969
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору