EN|RU|UK
 Політика України
  1784  41
Матеріали за темою:

 "Люди, в принципі, хочуть уникати відповідальності. Спочатку обирають поганого кандидата - а потім не бажають у цьому зізнаватися", - Чумак

Народний депутат України, позафракційний Віктор Чумак вважає, що на виборах люди прагнуть уникати відповідальності і перекладати всі проблеми на політиків, яких вони обрали.

Про це він заявив в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

Говорячи про настрої в регіонах і те, що для виборця це дуже зручно - скаржитися: "Чортові еліти, вони там десь у безповітряному просторі корумпованому, - зате ми хороші", нардеп зазначив що люди намагаються зняти з себе відповідальність.

"Знаєте, я в цю свою кампанію багато їздив по країні, проїхав усіма обласними центрами та близько двох десятків районних центрів. Зустрічався з людьми не в тепличних умовах, не ховався ні від одного питання. І, крім іншого, переконався в тому, що люди, в принципі, хочуть уникати відповідальності. Спочатку обирають поганого кандидата - а потім не бажають у цьому зізнаватися", - заявив Чумак.

"На цю тему у мене була фантастична ситуація в Чернігові ... - Зустріч з людьми в Чернігові. Із залу скаржаться на Верховну Раду: "Ось у вас там такі-сякі, нехороші, на роботу не ходять ... "Ану ж бо, питаю, які у нас округи по Чернігову? 205-й і 206-й. Ану назвіть прізвища депутатів по 205-му і 206-му! Ой! І у бідних чернігівчан - очі долі (там обрані були Березенко і Микитась. - ред.). Я кажу - а ви ж пам'ятаєте, як ці панове купили вибори? Вони кивають. Я кажу: "І-і-і-і?". "Так це ж вони купили ... "Чекайте, це вони купили, або хтось їм продався? Розумієте, в чому питання?" - резюмував Чумак.

Повний текст інтерв'ю з Віктором Чумаком "Я не збираюся припиняти війну на Донбасі, я хочу її виграти. Війну можна припинити, лишень якщо здатися" читайте ТУТ.

Нагадаємо, що чергові вибори Президента України мають відбутися 31 березня 2019 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091788
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору