EN|RU|UK
 Події
  56983  381
Матеріали за темою:

 РПЦ розірвала спілкування зі Вселенським Патріархатом

На засіданні Священного Синоду Російської Православної Церкви, що відбулося 15 жовтня 2018 року в Мінську, було ухвалено Заяву Священного Синоду в зв'язку останніми діями Константинопольського Патріархату.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє офіційний сайт РПЦ.

Члени Священного Синоду визнали неможливим подальше перебування в євхаристійному спілкуванні з Константинопольським Патріархатом.

У Заяві, зокрема, сказано: "Прийняття в спілкування розкольників та осіб, на яких було накладено анафему в іншій Помісній Церкві з усіма рукопокладеними ними "єпископами" і "кліриками", посягання на чужі канонічні уділи, спроба відректися від власних історичних рішень і зобов'язань, - все це виводить Константинопольський Патріархат за межі канонічного поля і, до великої нашої скорботи, унеможливлює для нас продовження євхаристійного спілкування з його ієрархами, духовенством і мирянами".

"Відтепер і надалі до відмови Константинопольського Патріархату від ухвалених ним антиканонічних рішень для всіх священнослужителів Російської Православної Церкви неможливе співслужіння з кліриками Константинопольської Церкви, а для мирян - участь у таїнствах, що здійснюються в її храмах", - вказується в документі.

Так, 14 вересня на позачерговому Синоді Російської православної церкви в Москві було ухвалено офіційну заяву, в якій сказано, що в разі продовження "антиканонічної діяльності Константинопольського патріархату на території Української православної церкви" РПЦ "буде змушена" розірвати євхаристійне спілкування.

Тоді ж Синод РПЦ ухвалив рішення призупинити співслужіння з ієрархами Константинопольського патріархату і припинити свою участь у тих структурах, де головують його представники. І не згадувати більше патріарха Константинопольського під час богослужінь.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091473
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору