EN|RU|UK
 Політика України
  2116  16

 Поліція посилить охорону релігійних споруд напередодні 14 жовтня, - Фацевич

Напередодні 14 жовтня, коли українці відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День створення Української повстанської армії та День захисника України, поліція візьме під охорону храми і церкви.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення Департаменту комунікації Нацполіції, відповідне доручення дав правоохоронцям заступник глави Національної поліції Олександр Фацевич.

"Необхідно наблизити наряди до всіх культових споруд, зорієнтувати всі наради ГРПП (груп реагування патрульної поліції), патрульної поліції, поліції особливого призначення і звертати увагу на всі культові споруди без винятків, без приналежності до конфесій", – підкреслив Олександр Фацевич.

Необхідність посилити охорону церков і храмів викликана тим, щоб не допустити можливих порушень громадського порядку та безпеки громадян, які беруть участь у святкуванні Дня захисника України або в релігійних богослужіннях з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці.

За словами Олександра Фацевича, напередодні святкування Дня захисника України та релігійного свята Покрови у поліції відбудеться низка нарад щодо забезпечення правопорядку під час відзначення цих свят. Зокрема, така нарада відбудеться і в столичній поліції. Ці заходи мають на меті скоординувати дії підрозділів поліції у сфері забезпечення порядку та безпеки громадян, які братимуть участь у святкуванні або релігійних відправах. 

"Є низка нагальних питань, які маємо взяти на контроль і відпрацювати на повну силу і віддачу, щоб не допустити якихось провокацій, порушень публічної безпеки та порядку", – зазначив заступник глави Нацполіції.

Він доручив керівникам територіальних превентивних підрозділів забезпечити належну охорону правопорядку. Ця робота має на меті не допустити можливих сутичок і конфліктів на релігійному ґрунті, зокрема –захоплення або блокування церковних об’єктів

Найближчим часом керівники обласних підрозділів поліції мають провести спільні наради з представниками релігійних конфесій за участю органів влади. На цих нарадах поліція повинна сприяти вирішенню спірних питань, пов'язаних з культовими спорудами, щоб попередити виникнення конфліктних ситуацій.

"Виховні бесіди" поліція запланувала і з керівниками політичних партій, громадських організацій та молодіжних рухів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091233
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору