EN|RU|UK
 Суспільство
  7532  208

 У столиці України від армії ухиляється понад 33 тисячі призовників

Їх шукатиме поліція, матеріали вже передано до МВС, а стосовно деяких - до суду, - військовий комісаріат Києва.

У Києві від строкової військової служби ухиляється 33 тисячі 618 осіб, які підлягають призову. Про це на брифінгу сказав військовий комісар Київського міського військового комісаріату полковник Сергій Клявін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Зокрема, він розповів про хід осіннього призову на строкову службу, який почався 1 жовтня і триватиме до кінця грудня.

"На цей час у нас на обліку перебуває загалом 89 тисяч 420 громадян, з них підлягає призову 57 тисяч 549 чоловік", - розповів Клявін.

"На жаль, є дуже велика проблема, що навіть із цих 57 тисяч осіб своєчасно до військових комісаріатів не з'являються майже 80%. Ми маємо призвати з цієї цифри 744 осіб", - додав він.

Наразі з цих 744 осіб призвано вже 114 осіб.

"Разом з тим, ухиляється від призову на строкову військову службу станом на сьогодні 33 тисячі 618 осіб. Це ті люди, які систематично не з'являються до військових комісаріатів, які ховаються, які не стають на облік", - наголосив він.

Комісар зазначив, що стосовно цих людей матеріали передані до органів Національної поліції для їхнього розшуку та притягнення до відповідальності.

Також він сказав, що стосовно тих, хто ухилявся від призову навесні, порушено кримінальні провадження і щодо деяких осіб матеріали вже передано до суду.

Окремо комісар нагадав, що призовник вважається оповіщеним лише тоді, коли йому особисто вручено повістку про призов на строкову військову службу. Призовник має особисто розписатися і отримати повістку. Його близькі родичі не можуть зробити це за нього. "Після цього він має прибути у військовий комісаріат, пройти медичну комісію, і вже за рішенням медичної комісії направлений на розгляд призовної комісії. Призовна комісія, створена в кожному районі, призиває громадянина на строкову військову службу. Не військкомат, а призовна комісія", - додав Клявін.

Також він навів статистичні дані про тих осіб, яким вже були вручені повістки, але які не з'являються до комісаріатів. "Станом на сьогодні із 27 тисяч 823 осбі, яким були особисто вручені повістки, з'явилося до військових комісаріатів лише 1 тис. 617 осіб", - наголосив Клявін.

Нагадаємо, 1 жовтня в Україні стартував осінній призов громадян на строкову військову службу, який триватиме до 31 грудня. Восени до Збройних сил України та інших військових формувань на строкову військову службу буде призвано 17 960 громадян України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091110
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору