EN|RU|UK
 Економіка, Київські новини
  1462  16

 "Київтеплоенерго" вже може відновити гаряче водопостачання в столиці. Сподіваємося, що це станеться максимально швидко, - Перелома

Сьогодні НАК "Нафтогаз України" та КП "Київтеплоенерго" підписали договір на поставку газу, який ґрунтується на мировій угоді, затвердженій у середу Господарським судом міста Києва.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Зазначається, що договір укладено на умовах, передбачених постановою КМУ №187 від 22.03.2017 "Про покладання спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення громадських інтересів у процесі функціонування ринку природного газу". Це означає, що "Київтеплоенерго" отримуватиме газ на пільгових умовах, визначених урядом для виробників тепла, що забезпечують тепловою енергією населення та інших захищених споживачів.

Одночасно з підписанням договору "Нафтогаз" надав "Київтеплоенерго" номінації на другу декаду жовтня. Тому "Київтеплоенерго" має можливість відновити гаряче водопостачання в Києві і своєчасно почати опалювальний сезон.

"Як і інші кияни, ми сподіваємося, що гаряче водопостачання у столиці буде відновлено максимально швидко. Договір із "Київтеплоенерго" укладено на тих умовах, які прямо визначені законодавством. Ми пропонували це компанії ще навесні. Ми сподіваємося, що, якщо в інших містах хтось змінюватиме керуючого теплопостачальним підприємством, усі необхідні дії будуть вжиті заздалегідь, щоб не спричиняти незручностей споживачам. Усі спірні питання між суб’єктами господарювання треба вирішувати вчасно і винятково в правовому полі", - зазначив перший заступник голови правління "Нафтогазу" Сергій Перелома.

Нагадаємо, що згідно з мировою угодою, "Київтеплоенерго" стає правонаступником за всіма договорами Київенерго з "Нафтогазом" та, відповідно, за борговими зобов’язаннями на суму близько 2,4 млрд грн. Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, щодо яких ще не завершилися судові процеси, не є предметом регулювання мирової угоди та вирішуватимуться окремо у судовому порядку.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091082
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору