EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  2865  5

 Спікер Сейму Польщі Кухцінський: Україну слід долучити до "Ініціативи трьох морів"

Тримор’я не має обмежуватися Європейським Союзом, а співпраця має охоплювати країни, розташовані на схід від Шенгенської зони, - Україну, Молдову, кавказькі держави.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявив маршал польського Сейму Марек Кухцінський у Ряшеві під час конференції, присвяченій 25-річчю існування Карпатського єврорегіону.

"Співпраця дає безпеку і можливість розвитку... Якщо ми думаємо про майбутнє, про ініціативи і розвиток таких ініціатив, як Міжмор’я (чи Тримор’я), то виразно видно, що Карпатський єврорегіон підготував шлях до простішого розвитку такої співпраці", - зазначив Кухцінський.

За словами спікера польського Сейму, Тримор’я не має обмежуватися країнами Європейського Союзу.

"Я вважаю, що правильними є постулати, щоб ця міжнародна співпраця охоплювала країни, розташовані на схід від Шенгенської зони, - Україну, Молдову, кавказькі держави", - додав він.

Зазначимо, ініціатива Тримор’я охоплює 12 держав між Балтійським, Адріатичним та Чорним морями: Австрію, Болгарію, Хорватію, Чехію, Естонію, Литву, Латвію, Польщу, Румунію, Словаччину, Словенію та Угорщину. Карпатський єврорегіон об’єднує 19 адміністративних одиниць, розташованих у п’яти державах, - Україні, Румунії, Польщі, Словаччині та Угорщині.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091076
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору