EN|RU|UK
 Політика України
  1736  17

 Усі готові підтримати місію ООН зі стабілізації ситуації на Донбасі. Лише Росія блокує розміщення миротворців, - Волкер

Спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що продовжує підтримувати листування з помічником президента Росії Владиславом Сурковим щодо врегулювання на Донбасі.

Як інформує Цензор.НЕТ, в інтерв'ю телеканалу "Настоящее время" він наголосив, що сподівається дійти спільного рішення з Кремлем у питанні дислокації на підконтрольних бойовикам територіях миротворців ООН.

"В останні кілька тижнів ми з ним листувалися з питання розміщення миротворців на Донбасі. На мою думку, це дуже життєздатна ідея і найбільш практичний спосіб полегшити реалізацію Мінських угод", - зазначив Волкер.

Спецпредставник пояснив, що в нинішній ситуації "Росія скаржиться", що Україна не дає особливого статусу територіям, які контролюють підтримувані Москвою бойовики, не проводить амністію тих, хто брав участь у бойових діях, і не організовує місцеві вибори на територіях.

"Але Україна не може цього зробити, поки Росія займає територію, і поки там немає ніякої безпеки і свободи пересування. Миротворчі сили зможуть прийти, створити безпеку в регіоні, забезпечити свободу пересування і мир. Люди зможуть повернутися до свого життя. І тоді це дозволить виконати Мінські угоди", - пояснив Волкер.

За словами Волкера, ідею розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі блокує Росію.

"Ми цю ідею запропонували, Україна її підтримує, її підтримують Франція та Німеччина. ЄС, НАТО, Канада, Велика Британія - всі готові підтримати місію ООН зі стабілізації ситуації на Донбасі. Лише Росія блокує розміщення миротворців", - наголосив він.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3091044
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору