EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  5230  24

 Україна - 50-та у світі за якістю людського капіталу, - дослідження Світового банку

Всього в рейтингу 157 місць. Лідери - Сінгапур, Південна Корея і Японія. Показник України - один із вищих у Європі.

Україна зайняла 50-те місце за якістю людського капіталу зі 157 країн, які увійшли до рейтингу. При цьому якщо говорити про окремі регіони, то в Європі Україна має один із найвищих показників і входить у список країн з високим рівнем індексу людського капіталу, повідомляє Цензор.НЕТ.

Україна - 50-та у світі за якістю людського капіталу, - дослідження Світового банку 01

Україна у всесвітньому рейтингу людського капіталу

Такі висновки дослідження Світового банку під назвою Human Capital Index. В цьому списку Україна випередила Грузію, Туреччину і Катар, проте поступилася Росії, Об'єднаним Арабським Еміратам та Словаччині. Очолив рейтинг Сінгапур.

Індекс людського капіталу - це проект Світового банку, частина Human Capital Project. Він вимірює майбутній обсяг людського ресурсу (тобто, навичок, знань, здоров'я працівника), яким народжені сьогодні діти володітимуть на момент досягнення 18-річного віку. При цьому укладачі рейтингу спираються на ризики, що існують у кожній країні.

У вимірювання Human Capital Index входять виживання (шанси дітей дожити до шкільного віку), освіту (тобто ступінь, до якого зможуть довчитися діти, і обсяг засвоєних ними знань), здоров'я, в якому діти закінчать школу, і те, чи дозволить їм фізичний стан продовжити навчання і роботу в дорослому житті.

"Індекс людського капіталу" порівнює продуктивність працівника, яким стане нинішній новонароджений, з тим, якого рівня він або вона могли б досягти, якщо б були повністю здорові і мали доступ до високоякісної освіти.

Оцінка варіюється від 0 до 1. Україна за цими підрахунками набрала 0,65 бала. Лідер Сінгапур має 0,88, аутсайдер рейтингу Чад - 0,28.

За результатами дослідження, 56% народжених сьогодні дітей у всьому світі зароблять за життя практично вдвічі менше, ніж могли б, якби уряди ефективніше інвестували в охорону здоров'я й освіту.

Уряди 28 країн (серед них і України) висловили інтерес до участі в Проекті людського капіталу. Вони визначили основні пункти співпраці зі Світовим банком і "почали працювати над тим, щоб посилити діалог із питань політики людського капіталу між своїми органами влади".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090924
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору