EN|RU|UK
 Політика України
  387  5

 Держгеонадра планує у лютому-березні 2019 року провести перші електронні торги нафтогазовими ділянками

Державна служба геології та надр України планує в лютому - березні наступного року провести перший електронний аукціон з продажу спеціальних дозволів на розвідку і видобуток корисних копалин, на який будуть винесені близько 30 ділянок з покладами нафти і природного газу.

Про це під час форуму надрокористувачів на Міжнародній виставці Mining World Ukraine повідомив т.в.о. голови служби Олег Кирилюк, повідомляє прес-служба Держгеонадра.

"Якщо в жовтні буде підписана і набуде чинності постанова Кабінету міністрів про електронні аукціони, то ми розраховуємо, що перші аукціони можуть відбутися в кінці лютого – на початку березня наступного року", – сказав він, додавши, що на цей аукціон Держгеонадра планує винести біля 30 нафтогазових ділянок, а також ділянки з іншими корисними копалинами.

За словами Кирилюка, раніше Держгеонадра розробила проект урядової постанови, яка регламентує проведення електронних аукціонів, та наприкінці червня 2018 р. презентувала його на засіданні Кабінету міністрів.

"Сьогодні проект постанови вже поданий на підпис Прем’єр-міністру, можливо, сьогодні він буде підписаний", – прокоментував голова відомства, зазначивши, що електронні аукціони покликані максимально спростити доступ інвесторів до надр, оскільки з їх введенням надрокористувач не буде спілкуватися з представниками служби, а буде працювати на електронному майданчику.

"На сьогодні ми запросили понад 5 компаній, які мають електронні майданчики для того, щоб визначити переможця для проведення торгів", – повідомив Кирилюк, додавши, що Держгеонадра планують визначити майбутнього організатора електронних торгів протягом одного місяця.

На майданчику буде виставлена повна геологічна інформація із вказанням місця розташування, географічних координат та інші важливі дані для прийняття інвестиційного рішення потенційним надрокористувачем.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090905
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору