EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  18908  39

 Депутат від "Опоблоку" Винниченко, який 2014 року під крики "Росія" брав участь у похоронах терористів, виступає в міськраді у формі Всевеликого Війська Донського, - журналіст. ФОТО

Депутат слов'янської міськради від "Опоблоку" Віктор Винниченко в 2014 році під крики "Слава героям Донбасу!" і "Росія!" брав участь у похоронах терористів, а тепер виступає в міськраді у формі Всевеликого Війська Донського, структури яка бере участь у війні проти України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Facebook повідомляє екс-боєць батальйону "Артемівськ", журналіст Віталій Овчаренко.

"Коли росіяни говорять, що "Можем повторить" - будьте впевнені. За першої ж можливості - вони повторять 2014 рік. На фото: депутат слов'янської міської ради від "Опоблоку" Винниченко Віктор у формі Всевеликого Війська Донського – структури, яка бере участь у війні проти України", - повідомляє Овчаренко.

Депутат від Опоблоку Винниченко, який 2014 року під крики Росія брав участь у похоронах терористів, виступає в міськраді у формі Всевеликого Війська Донського, - журналіст 01

"А тут Винниченко на відео, присутній на похоронах російських терористів. Який цікавий навколо антураж - послухайте і подивіться", - пише Овчаренко.

У поясненні до відео сказано, що депутат 7 скликання слов'янської міськради Віктор Винниченко на похоронах російських терористів в 2014 році у формі російського козака йде за труною під крики "Слава героям Донбасу!" і "Росія!".

Депутат від Опоблоку Винниченко, який 2014 року під крики Росія брав участь у похоронах терористів, виступає в міськраді у формі Всевеликого Війська Донського, - журналіст 02

"І, до речі, ні поліції, ні СБУ в деяких містах Донецької області просто немає. І якщо міліції буде треба - то і в 2019 і в 2020 роках менти і частина СБУ патрулюватиме вулиці з новими гіркінцями. Все як в 2014. Можуть повторити. Сприймайте це не як якесь зрадофільство тощо, а як факт. Тому що попереджений - значить озброєний. Нас рятує те, що є на Донбасі частини ЗСУ, а також шалені активісти, яких зараз вбивають по одному", - зазначає журналіст.

"До речі, бамагу, яку я зараз щодо тіпочка зроблю і надішлю, - можу її сам і зжерти - бо якщо за 4 роки до цього козакові у формі питання у СБУ і розвідки немає, то папірчик мій до одного місця, як і ваші петиції", - підсумовує журналіст.

Депутат від Опоблоку Винниченко, який 2014 року під крики Росія брав участь у похоронах терористів, виступає в міськраді у формі Всевеликого Війська Донського, - журналіст 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/p3090888
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору