EN|RU|UK
 Київські новини
  567  6

 Кличко: не можна затягувати питання створення музею на Поштовій - це загрожує знищенням артефактів

Питання про створення музею на Поштовій площі вирішено і Київрада давно ухвалила відповідне рішення.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на засіданні Київради, під час обговорення проекту рішення про розірвання договору з інвестором.

"Музей там буде - це однозначно! Ми обговорюємо як його зробити і як убезпечити і всю конструкцію, і подальшу роботу археологів, - зазначив Кличко. - Бо ми можемо, звичайно, в політичному пориві розірвати угоду, а що потім робити?! Поки будемо судитися з інвестором, бо доведеться повертати йому вкладені кошти, - на Поштовій все так і стоятиме. А хто візьме на себе відповідальність за знахідки, які в цей час руйнуватимуться, і за безпечність конструкції та перебування людей на самій площі?" - зауважив Кличко.

Він зазначив, що до роботи зі створення музейного простору долучилося Міністерство культури.

"У Мінкульті вже відбулося кілька засідань і зустрічей з цього приводу. І хочу зазначити, що я теж зустрічався з усіма сторонами. Пропоную розглянути не тільки рішення, а відповідально поставитися і обговорити всю ситуацію. На сьогодні інвестор готовий представити план і укріплення, розроблений згідно з думками археологів і громадськості. І надати гарантії щодо забезпечення площ під музейний простір, - сказав мер. - Пропоную заслухати скориговані плани - згідно з якими інвестор готовий внести корективи в угоду щодо своїх зобов‘язань. - Він це заявив у Мінкульті під стенограму. І поставитися до питання серйозно і практично, а не виходячи з політичної кон’юнктури", - звернувся до депутатів Віталій Кличко.

Київрада заслухала представника інвестора та його пропозиції щодо коригування документації та зобов’язань перед містом і громадою.

Депутати проголосували в першому читанні за проект рішення про припинення договору з інвестором.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090882
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору