EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  4449  51

 Росіянам набридла сильна влада, багато хто втомився і готовий до змін, - доповідь Комітету громадянських ініціатив

Соціологи вперше за кілька років зафіксували в масовій свідомості росіян високу готовність до змін і відмову від сподівань на сильну владу на користь запиту на справедливість.

Про це йдеться в доповіді Комітету громадянських ініціатив про зміни суспільних настроїв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Медузу".

Росіяни дедалі менше сподіваються на допомогу держави і дедалі більше намагаються розраховувати на власні сили, вважають автори дослідження. Громадяни щораз рідше погоджуються із зовнішньою політикою Росії, до того ж кількість незгодних зростає "у міру зниження рівня життя", йдеться в доповіді.

Зміни відбулися через "втому від тривалого періоду економічного неблагополуччя та спаду доходів", сказав "Комерсанту" один з авторів доповіді Михайло Дмитрієв. Сплеск негативних настроїв, на його думку, стався після оголошення про підвищення віку виходу на пенсію.

Подібні негативні настрої спостерігали після економічних криз, а також перед 2014 роком. Однак попередня хвиля негативу перервалася після окупації Криму Росією.

Комітет громадянських ініціатив підготував доповідь після опитування 10 фокус-груп у Москві, Володимирі та Гусь-Хрустальному і порівняльного аналізу особистісних соціально-психологічних профілів 60 прихильників і противників влади в соцмережах.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090798
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору