EN|RU|UK
 Суспільство
  805  17

 Україна, Грузія та Молдова отримають фінансову допомогу від ЄС на розвиток екологічної сфери, - Семерак

У Люксембурзі відбувається друга Міністерська зустріч "Східного партнерства" з питань довкілля та змін клімату.

Як пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, у ній бере участь українська делегація під головуванням міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака.

"В екологічній сфері є багато проблем, спільних для України та країн ЄС. Усе це свідчить, що ЄС має переходити до політики "більше за більше". Зокрема, для України, Молдови, Грузії, які порівняно з іншими країнами "Східного партнерства" мають амбітніший порядок денний з огляду на Угоди про асоціацію з ЄС. Водночас успішні приклади держав ЄС, які пройшли цей складний шлях, додадуть поштовху як Україні, так і Грузії та Молдові, з якими сьогодні домовилися координувати виконання Угод про асоціацію та залучення допомоги ЄС", - сказав Остап Семерак.

Також під час зустрічі "Східного партнерства" порушувалося ще одне не менш важливе питання про формування нової кліматичної політики і протистояння кліматичним змінам.

"Усі європейські країни мають схожі виклики в питаннях протистояння негативним змінам клімату. Ці питання потребують більшої уваги суспільства, а також більше політичного лідерства, підтримки та тиску для просування екологічного порядку денного як у країнах "Східного партнерства", так і в самому ЄС", - резюмував міністр екології та природних ресурсів України.

Окремо у своєму виступі Остап Семерак зупинився на здобутках України у процесі впровадження нового європейського законодавства, і зокрема на двох важливих євроінтеграційних законах "Про оцінку впливу на довкілля" та "Про впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом", які були ухвалені українським парламентом протягом останніх років.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090771
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору