EN|RU|UK
 Політика України
  1115  4
Матеріали за темою:

 Суд над Януковичем: адвокат Горошинський приніс заздалегідь надруковані клопотання про перенесення дебатів

Найнятий Януковичем адвокат Олександр Горошинський подав два клопотання - з проханням дати час для закінчення виступу в дебатах і про закінчення робочого дня і його право підготуватися до фінальної промови.

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, близько шостої години вечора на судовому засіданні у справі Януковича його адвокат Горошинський, який зачитував дебатну промову, почав просити про перерву перед її завершенням. Зокрема, через те, що не встиг підготуватися і втомився.

"Суд сказав про розумні терміни, ця норма є. Але розумні терміни виходять зі складності справи, обсягу. Потрібно від цього відштовхуватися для якісної підготовки. Судові дебати - це не просто процесуальна стадія, вона остаточно оформлює процес і на ній кожна зі сторін приходить до висновків шляхом аналізу всіх доказів. Обсяг справи - 56 томів. Скільки за часом тривають свідчення - мені навіть важко уявити, якщо їх переслухувати і переглядати. Більш того, зверніть увагу, в цьому судовому процесі були самовідводи через складність. Ми працювали з вами з самого ранку. Втома дає про себе знати. Це все свідчить про якість моєї промови, мого аналізу", - заявив він.

Після чого передав суду два клопотання - з проханням дати час для закінчення виступу в дебатах і про закінчення робочого дня і його право підготуватися до фінальної промови.

Прокурор Крим заперечив, що факт друку заяви свідчить про нещирість адвоката. Каже, що весь день адвокат обіцяв, що закінчить і обдурив. І що це є зловживанням права на захист.

"Ми чуємо від обвинувачення завчені фрази! Я не готував заздалегідь заяви. Після того, як повідомив, що мені потрібен час, мені помічники принесли, привезли ці заяви, а я їх просто підписав!" - каже адвокат. Заявляє, що його фінальна промова може звучати 15-20 хвилин, а може, годину.

"Зловживань з мого боку не було!" - заявляє адвокат. Знову говорить про те, що не було у нього часу підготуватися.

Суддя Дев'ятко оголосив, що терміни були узгоджені заздалегідь, "беручи до уваги, що є обов'язок сумлінно використовувати права", щоб не допустити затягування, а також посилається на те, що адвокат виходив за рамки справи, суд зупиняє виступ Горошинського. І зазначає, що промова, особливо першого і другого дня, відрізнялася глибиною аналізу, і просить надати письмовий текст.

Нагадаємо, 10 жовтня Оболонський райсуд Києва продовжив розглядати по суті справу проти президента-втікача Віктора Януковича, якого звинувачують у державній зраді і пособництві у веденні війни. Сьогодні свою дебатну промову має зачитати адвокат Олександр Горошинський. Цензор.НЕТ вів пряму трансляцію.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090734
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору