EN|RU|UK
 Економіка
  1723  10

 В Одесі представники прокуратури намагаються вилучити товар зі складських приміщень "ТБ Сервіс", - директор компанії

З 4 жовтня в Одесі представники київської прокуратури намагаються вилучити товар зі складських приміщень компанії "ТБ Сервіс", директор компанії і представники громадських організацій вважають дії співробітників Генпрокуратури незаконними, звинувачуючи ГПУ в рейдерстві.

Про це пишуть Букви, повідомляють "Українські новини".

"Компанія "ТБ Сервіс" на ринку з 2010 року, входить у трійку лідерів України з імпорту та експорту посуду, має чисту митну історію і виграні судові позови до митних органів", - розповів директор компанії Євген Мурзов.

За його словами, згідно зі сфабрикованою Генпрокуратурою справою про нібито створене особою, яка не має ніякого стосунку до компанії, організованого злочинного угруповання (ОЗУ), про що свідчать документи, і нібито можливе заподіяння шкоди, в Єдиний реєстр досудових розслідувань була внесена інформація про кримінальне провадження. "Винесена слідчим суддею ухвала про проведення обшуку стала ширмою для абсолютного свавілля", - зазначає Мурзов.

"Уповільнений обшук різко переріс у банальну спробу вивезти весь товар зі складу компанії без відповідного судової ухвали та опису. Поки представникам компанії за підтримки активістів громадських вдається утримувати натиск представників прокуратури, підкріплення до яких прибув КОРД з автоматами і в балаклавах. А що буде далі? І чи є взагалі "майбутнє" у білого бізнесу в Україні?!" - каже Мурзов.

Директор компанії "ТБ Сервіс" звинувачує співробітників Генпрокуратури у рейдерських захопленнях.

"Небезпека полягає в тому, що цей вірус поширюється стрімко. Білий бізнес – в особливій групі ризику. У нього не інвестують. Його розвиток не стимулюють. Його віджимають і цілеспрямовано заганяють у сірий. З ним воюють сфабрикованими кримінальними провадженнями, надуманими судовими ухвалами і з автоматниками в балаклавах. Презумпція винуватості як символ правової держави по-українськи, абсолютний ігнор законності з боку тих, хто за Конституцією зобов'язаний її захищати, і обурливе безправ'я вітчизняного бізнесу, - такі сумні реалії. Мало хто вірить, що підприємці відкрито виступлять єдиним фронтом. Але навіть скептики впевнені, що кожен буде захищати свій бізнес до кінця. Так і автоматників у балаклавах на всіх не вистачить", - впевнений Євген Мурзов.

"Начебто і хлопці з Генпрокуратури молоді, і видно, що навіть соромляться, і їм неприємно займатися явним пресингом білого бізнесу, але, як кажуть в Одесі, таке... Представниками ГПУ, що здійснюють беззаконня, керує дядько часів Пшонки... Зараз приїхало багато слідчих і оперативників для того, щоб швидше перерахувати білі тарілки. Мозок вибухає від маячні. Навіщо нам нові структури ДБР і так далі, якщо вони замість того, щоб боротися з реальним злом, будуть рахувати тарілки? Причому всупереч рішенню суду? І восьмий день?", - написав у Facebook громадський активіст Марк Гордієнко, опублікувавши відповідне відео.

В Одесі представники прокуратури намагаються вилучити товар зі складських приміщень ТБ Сервіс, - директор компанії 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090664
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору