EN|RU|UK
 Суспільство
  1387  1
Матеріали за темою:

 ВККСУ оприлюднила прізвища допущених до кваліфоцінювання кандидатів на посади у Верховний Суд

8 жовтня 2018 року на засіданнях Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вирішувалися питання щодо встановлення відповідності осіб вимогам до кандидатів на посади суддів Верховного Суду і їх допуску до кваліфікаційного оцінювання в рамках конкурсу, оголошеного Комісією 2 серпня 2018 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ВККСУ.

Так, за результатами засідань Комісії прийняті рішення про допуск до проходження кваліфікаційного оцінювання для участі в конкурсі на посади суддів Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду 55 кандидатів, у конкурсі на посади суддів Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду 37, в конкурсі на посади суддів касаційного цивільного суду в складі Верховного суду 52, в конкурсі на посади суддів касаційного господарського суду в складі Верховного суду - 41.

Разом з тим, Комісією прийнято рішення про відмову в допуску до участі в конкурсі на посади суддів Верховного Суду 17 кандидатам.

Також за результатами засідання Комісією вирішено відкласти розгляд питання щодо Колесника Олега Івановича та Стребкова Юрія Олексійовича.

Крім того, Комісією прийнято рішення, якими залишено без розгляду заяви Щербакова Володимира Валерійовича та Селіванова Максима Володимировича на участь у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів у складі Верховного Суду і про проведення стосовно них кваліфікаційного оцінювання

З інформацією про результати засідань можна ознайомитися за цим посиланням.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090640
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору