EN|RU|UK
 Суспільство
  5258  44

 Росія ніколи не піде на видачу навіть розкритих своїх агентів, оскільки "посиплеться вся система", - Грицак

Голова Служби безпеки України генерал Василь Грицак схвалив розкриття незалежними розслідувачами Bellingcat двох агентів російських спецслужб, яких назвали причетними до спроби вбивства Сергія Скрипаля.

Грицак давав коментар "Голосу Америки" в Лондоні у день, коли незалежні розслідувачі заявили про особу другого російського громадянина, якого Велика Британія обвинувачує в застосуванні нервово-паралітичної отрути класу "Новачок", передає Цензор.НЕТ.

Голова СБУ висловив переконання, що Росія ніколи не піде на видачу своїх агентів, тому що це було б ударом по системі роботи російських спецслужб.

"Занадто багато людей в Росії були замішані в, так би мовити, брудну роботу. Якщо вони здадуть когось одного, то посиплеться вся система", - сказав генерал Грицак.

Він також підкреслив, що, незважаючи на помилки російських агентів, які стали причиною для насмішок над компетентністю спецслужб Кремля, не варто "недооцінювати ворога".

"Початок кінця - це недооцінка того, що вміє робити ворог. Я б списав це на те, що вони розслабилися і допустили помилки. Насправді, ми маємо справу з однією з найпотужніших спецслужб у світі. Ймовірно, вони недооцінили можливості британців" , - припустив Василь Грицак.

Він сказав, що його підлеглі співпрацюють із західними колегами для виявлення злочинів громадян Росії в інших країнах, щоб зловмисники були виявлені і покарані.

"Громадські організації і в Україні також часто допомагають нам деталями, яких не вистачає. Вони нам дають дуже цікаві відомості, які потім переростають у процесуальні докази", - сказав Грицак.

Глава СБУ визнав, що українські спецслужби також можуть робити помилки, які допомагають противнику отримувати інформацію, яку його працівники хотіли б тримати в таємниці від противника.

"На жаль, бувають такі випадки, коли через неспроможність військовослужбовців або представників спеціальних служб, або членів їхніх сімей, в інтернеті розміщують інформацію, яка може завдати шкоди тому ж співробітникові", - розповів Василь Грицак.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090524
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору