EN|RU|UK
 Суспільство
  1053  6

 Майже 300 українських моряків перебувають у в'язницях за кордоном, - МЗС

Їх підозрюють у перевезенні нелегалів і контрабанді сигарет і вибухівки.

У в'язницях за кордоном перебувають майже 300 українських моряків. Про це заявив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев на конференції з презентації проекту щодо попередження залучення моряків до злочинів на морі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу департаменту.

"Необхідність реалізації проекту викликана збільшенням кількості арештів правоохоронними органами іноземних держав українських моряків за підозрою в перевезенні нелегальних мігрантів, а також у контрабанді вибухових речовин і тютюнових виробів для третіх країн. Станом на 9 жовтня понад 290 українських моряків утримують у пенітенціарних установах за кордоном" , - сказав Погорельцев.

Українських моряків підозрюють у перевезенні нелегальних мігрантів, а також у контрабанді вибухових речовин і тютюнових виробів у треті країни.

Голова Профспілки працівників морського транспорту України Михайло Кірєєв підкреслив, що проблема втягування моряків у злочин на морі має глобальний характер і актуальна для більшості держав світу. Зокрема, судна з українцями на борту затримували в портах Греції, Італії, Франції, Іспанії, Лівії і Нігерії.

МЗС і Профспілка працівників морського транспорту України представили проект заходів, спрямованих на вдосконалення захисту прав заарештованих українських моряків і на запобігання втягування моряків у кримінальні правопорушення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090521
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору