EN|RU|UK
 Суспільство
  2525  38
Матеріали за темою:

 Переселенці з інвалідністю зможуть отримати соціальне житло, - Порошенко підписав закон

Згідно з документом, переселенці з інвалідністю, у яких немає житла, мають право постановки на соціальний квартирний облік.

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який дає право внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю та членам їхніх сімей ставати на соціальний квартирний облік. Про це йдеться в повідомленні прес-служби адміністрації президента України, повідомляє Цензор.НЕТ.

Документ передбачає, що правом постановки на соціальний квартирний облік користуватимуться внутрішньо переміщені особи з інвалідністю та члени їхніх сімей, які не мають житла для проживання на підконтрольній українській владі території, або житло яких зруйноване чи стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції.

"Документ сприятиме забезпеченню реалізації права постановки на соціальний квартирний облік осіб із числа внутрішньо переміщених", - йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада України надала право внутрішньо переміщеним особам із інвалідністю, які не мають житла для проживання на підконтрольній українській владі території, вставати на соціальний квартирний облік, підтримавши законопроект (№7304) 18 вересня 2018 року.

"Цими змінами передбачається розширення переліку категорій осіб, які користуються правом постановки на соціальний квартирний облік, зокрема, надання такого права особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які не мають житла для проживання на підконтрольній українській владі території", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090518
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору