EN|RU|UK
 Події
  3718  1

 Колишній бізнес-партнер Клімова Шнайдер: "На мою адресу постійно надходять погрози"

Бізнесмен Аркадій Шнайдер написав заяви у Службу безпеки України (СБУ), Генпрокуратуру і Міністерство внутрішніх справ через регулярні погрози на його адресу.

Про це повідомляють одеські ЗМІ, передає РБК-Україна.

За даними видання, телефонні погрози Шнайдеру почали надходити після того, як СБУ спільно з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, забрали проблемні об'єкти Леоніда Клімова на користь держави.

Як зазначається, Шнайдер кілька років тому важко захворів і лікувався в Ізраїлі. За цей час, за даними видання, майно було переоформлено виключно на структури Клімова. Шнайдер заявляв, що його підпис під документами підробили, це підтверджують висновки кількох експертиз. І це також є одним із доказів можливих фінансових злочинів Клімова.

За даними ЗМІ, все майно, передане в управління державі, свого часу було закладено для рефінансування Імексбанку. Але у підсумку структури Клімова не виконали умов, більш того, підписи тяжкохворого на той момент Шнайдера були сфальсифіковані, пише видання.

"Я вважаю, що ті, хто займався фальсифікаціями і давав на це команду, мають відповісти перед законом", - говорить Шнайдер.

Колишній бізнес-партнер Клімова Шнайдер: На мою адресу постійно надходять погрози 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090506
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору