EN|RU|UK
 За кордоном
  10242  110
Матеріали за темою:

 Скасування санкцій не пройшло: в ПАРЄ відмовилися обговорювати документ, за яким делегація РФ могла би повернутися в Асамблею

Проект відправили на доопрацювання у профільну комісію. Українські депутати святкують перемогу і відганяють російських пропагандистів вигуками "Слава Україні!"

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) на засіданні у вівторок ухвалила рішення не обговорювати доповідь щодо повноважень делегацій на поточній сесії і повернути її у профільну комісію. Про це зі Страсбурга повідомляють українські парламентарії - члени делегації Верховної Ради в ПА Ради Європи, передає Цензор.НЕТ.

"Росія сьогодні жодних змін до статуту не отримає. Після дуже гострої дискусії питання відправили назад на комітет. Голосів за зміни статуту в ПАРЄ немає! Рядові делегати з нами! Слава Україні!" - написав після голосування на своїй сторінці в Facebook нардеп Леонід Ємець.

Скасування санкцій не пройшло: в ПАРЄ відмовилися обговорювати документ, за яким делегація РФ могла би повернутися в Асамблею 01

Член української делегації Георгій Логвинський зазначає на своїй сторінці в Facebook, що "доповідь, яку Росія хотіла проштовхнути в ПАРЄ, знята з розгляду! Злякалися ставити на голосування і відправили назад у комітет". Також опублікував фотографію, на якій зображено електронне табло з підсумками голосування. "За" проголосували 99 делегатів, "проти" - 79, а "утрималися" 16 членів Асамблеї.

Скасування санкцій не пройшло: в ПАРЄ відмовилися обговорювати документ, за яким делегація РФ могла би повернутися в Асамблею 02

Підсумувала загальну радість нардеп Ірина Геращенко. "Фантастичний день у ПАРЄ. Виступи української делегації все таки зламали хід дискусії, і нам вдалося завалити резолюцію, яка змінювала регламенти Асамблеї і повертала російську делегацію", - пише вона.

Ірина Геращенко повідомляє, що розгляд документа перенесли на січень. Вона вважає, що і в січні у нього немає шансів бути прийнятим у ПАРЄ.

"У кулуарах на нас накинулася огидна російська пропагандистка. Ми відбивалися гімном і "Слава Україні!". Такого гучного "Слава Україні" кулуари Страсбурга ще не чули", - підсумувала депутат.

Скасування санкцій не пройшло: в ПАРЄ відмовилися обговорювати документ, за яким делегація РФ могла би повернутися в Асамблею 03

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090486
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору