EN|RU|UK
 Суспільство
  2202  54

 Князєв на міжнародній конференції в США розповів про хід реформи української поліції. ФОТО

У Флориді в рамках щорічної конференції Міжнародної асоціації керівників поліції, яка відбувається із 6 по 9 жовтня, глава Нацполіції Сергій Князєв розповів іноземним колегам про боротьбу зі злочинністю, тероризмом, модернізацію поліцейських підрозділів та участь жінок-поліцейських у реформуванні української поліції.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Керівники поліції різних країн, які беруть участь у конференції, висловили зацікавленість процесом поліцейської реформи в Україні. Тому глава Нацполіції України Сергій Князєв презентував хід реформи.

Він зазначив, що попри гібридну війну, яка триває в державі, реформа відомства триває і дає позитивні результати. Зокрема, робота правоохоронців сприяла зниженню рівня злочинності в державі.

Князєв на міжнародній конференції в США розповів про хід реформи української поліції 01

Водночас Князєв наголосив, що українська поліція навчилася працювати в умовах постійної терористичної загроза з боку РФ.

"Вся світова спільнота здригнулася від події, яка відбулася у британському місті Солсбері. У нашій державі такі події тривають упродовж п’яти років. Такі злочинні дії направлені на повалення конституційного строю нашої держави", - наголосив Князєв.

Він зауважив, що реформування української поліції триває у складних умовах. Завдяки реформуванню поліцейські підрозділи були модернізовані новими технологіями, сучасними засобами боротьби з тероризмом та злочинністю.

"Ми констатуємо, що реформа Нацполіції України призвела до зниження рівня злочинності в нашій державі - за незакінченої війні. Загальна злочинність, порівняно з 2013 роком, зменшилася на 10%. Насильницькі злочини, розбої знизилися на 25%", - наголосив очільник Нацполіції.

Сергій Князєв зазначив, що одним із головних меседжів реформи є перехід до сучасної моделі роботи правоохоронців - "Служити та захищати". Зокрема, суть реформи поліції України має на меті відхід від примусу суспільства до демократичної форми взаємодії із суспільством.

Сергій Князєв зазначив як позитивний той факт, що на службу в поліцію прийшла велика кількість жінок. У деяких регіонах їхня кількість становить близько 40% від загальної чисельності підрозділу. Певним чином це пов’язане з тим фактом, що у 2015 році сотні тисяч чоловіків пішли на фронт захищати свою Батьківщину.

"Багато жінок прийшли добровільно служити в Нацполіцію. Таким чином вони докладають свої зусилля до оборони нашої держави. Жінки в нас працюють не лише в патрульній поліції, а й у слідстві, кримінальній поліції і навіть у розвідці - як класичній, так і технічній. І вони із здебільшого дають фору чоловікам", - наголосив Сергій Князєв.

Князєв на міжнародній конференції в США розповів про хід реформи української поліції 02

Як визнання позитивних результатів, досягнутих у реформуванні Нацполіції України, представник Державного Департаменту США вручила Князеву сертифікат Міжнародної асоціації керівників поліції.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090085
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору