EN|RU|UK
 Суспільство
  4020  123

 В ООН наполягають на термінових заходах проти глобального потепління

Обмеження підвищення температури на Землі на рівні 1,5 градуса за Цельсієм можна досягти, тільки якщо "здійснювати швидкі, безпрецедентні та всеосяжні зміни в усіх галузях суспільства".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це йдеться в доповіді Міжурядової групи експертів зі зміни клімату (IPCC) ООН, який був представлений у понеділок, 8 жовтня, на засіданні організації в південнокорейському місті Інчхон.

Тільки для того, щоб провести необхідні зміни в енергетичному секторі, буде потрібно близько 2,1 млрд євро, порахували в IPCC. Рівень викидів CO2, на думку експертів, необхідно скоротити на 24 відсотки до 2030 року, порівняно з 2010, а до 2050 року - звести до нуля.

Обмеження саме в 1,5 градуса, порівняно з доіндустріальною епохою, необхідно для того, щоб уникнути серйозних наслідків для життя на планеті, зазначають експерти. Уже зараз вони фіксують підвищення температури приблизно на один градус і як наслідок екстремальні погодні умови, підвищення рівня моря і танення льодовиків. Підвищення температури вище цього рівня, на думку IPCC, може привести до необоротних наслідків і втрат екосистем.

Мета Паризької угоди щодо клімату - до кінця століття утримати глобальне потепління в рамках двох градусів Цельсія, порівняно з доіндустріальною епохою. Обмеження глобального потепління у 1,5 градуса Цельсія прописано в ньому як додаткова мета.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090082
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору