EN|RU|UK
 Суспільство
  13603  286

 Реформа освіти починає приносити свої плоди: першокласники біжать до школи, бо їм там подобається, - Порошенко

Петро і Марина Порошенки взяли участь у церемонії вручення премії Global Teacher Prize Ukraine-2018, яка покликана відзначити досягнення українських педагогів.

"Подивіться, наскільки престижнішою стала професія вчителя зараз… Вони (номінанти. – Ред.) дуже впевнено почуваються на червоній доріжці, впевнено почуваються як номінанти. Вони з впевненістю дивляться в майбутнє, бо їм довірено найбільше і найважливіше – виховання майбутнього України", -  цитує Цензор.НЕТ слова президента, наведені в статті на офіційному порталі глави держави.

Петро Порошенко зауважив, що виховання і формування майбутньої особистості залежить від двох факторів – батьки і вчителі. "Все життя пам’ятаю своїх вчителів", - поділився президент, додавши, що лише позавчора мав приємність відвідати свою школу у Болграді. Він зазначив, що в цьому закладі також навчалися декілька прем’єр-міністрів Болгарії, перший ректор університету в Софії, засновник Національної опери, декілька міністрів тощо.

"Все це було би неможливим, якби не його величність – вчитель. Вчитель, який формує особистість, який вчить не боятися. Мені дуже сподобалися ваші слова – "не боятися вчитися". І не переставати вчитися все своє життя", - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив, що однією з найважливіших реформ в Україні є освітня. "І ця реформа вже починає приносити свої плоди. Хто має будь-які сумніви з цього приводу – прийдіть і подивіться на сучасних першокласників (які навчаються. - Ред.) за програмою "Нова українська школа". Подивіться, як вони біжать до школи, бо їм там подобається. Подивіться, як їх зустрічають вчителі. І це вже величезні зміни, які відбуваються, бо вони вже виховуються по-іншому", - підкреслив президент.

Глава держави також особливо відзначив серед номінантів вчителів, які спеціалізуються на інклюзивній освіті. Президент підкреслив, що його дружина Марина Порошенко багато уваги приділяє дітям з особливими потребами, зокрема їхній освіті. "Це правильно. Це нормально. Бо, насправді, це не просто інше ставлення до дітей з особливими потребами, а це є те, що Україна виходить на абсолютно новий європейський рівень ставлення до таких дітей і людей", - зазначив він.

"Дітей ви виховуєте патріотами. Дітей ви виховуєте в любові до України. Дітей ви виховуєте майбутніми інтелектуалами. І низький уклін вам за це", - звернувся президент до вчителів. Він також подякував педагогам за навчання англійській мові співробітників поліції, вчителям, які виховують переможців олімпіад.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3090065
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору