EN|RU|UK
 За кордоном
  35890  180

 Гімн Росії, портрет Путіна і "зелені чоловічки": в день виборів у Латвії зламали національну соцмережу. ФОТО

Роботу порталу довелося призупинити на кілька годин. Зараз пропагандистські матеріали вже прибрали.

У Латвії в день парламентських виборів хакери зламали соціальну мережу draugiem.lv. Під час спроби зайти в мережу звучав російський гімн, з'являвся російський прапор і фотографії з президентом Путіним і "зеленими чоловічками", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Delfi. На момент написання цього матеріалу пропагандистські матеріали вже видалені, і соцмережа працює в звичайному режимі.

Гімн Росії, портрет Путіна і зелені чоловічки: в день виборів у Латвії зламали національну соцмережу 01

Протягом декількох годин відвідувачів латвійської соцмережі зустрічав напис такого змісту: "Товариші латиші, це стосується вас. Кордон Росії ніде не закінчується. "Русский мир" може і повинен об'єднати всіх, кому дороге російське слово і російська культура, де б вони не жили, в Росії або за її межами. Частіше вживайте це словосполучення - "Русский мир".

Гімн Росії, портрет Путіна і зелені чоловічки: в день виборів у Латвії зламали національну соцмережу 02

Гімн Росії, портрет Путіна і зелені чоловічки: в день виборів у Латвії зламали національну соцмережу 03

Представник Draugiem Group Яніс Палкавніекс підтвердив агентству LЕТА, що на сайт Draugiem.lv здійснена кібератака. Діяльність порталу довелося призупинити на кілька годин, щоб знищити сліди діяльності хакерів.

У Латвії в суботу, 6 жовтня, відбуваються парламентські вибори, результатом яких може стати прихід до влади проросійських сил. Найбільшу підтримку (майже 15%) має соціал-демократична партія "Saskana" ("Згода") ризького мера Ніла Ушакова, орієнтована переважно на російського виборця.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089998
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору