EN|RU|UK
 За кордоном
  872  8

 Боротьба з вербуванням, ліквідація фінансування і поліпшена інфраструктура: Трамп затвердив нову стратегію США боротьби з тероризмом

Штати як і раніше співпрацюватимуть із НАТО, але більше уваги зосередять на захисті своєї країни.

Президент США Дональд Трамп підписав нову стратегію країни у боротьбі з тероризмом, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Білого дому.

Це перше серйозне оновлення антитерористичної стратегії Штатів із 2011 року. Попереднього разу серйозні зміни в стратегію боротьби з тероризмом у США вносили ще за часів адміністрації колишнього президента Барака Обами.

"Коли йдеться про тероризм, ми зробимо все необхідне для захисту нації", - запевнив Дональд Трамп.

Згідно з новою стратегією, США є найбільш пріоритетною державою для захисту від тероризму, що, однак не виключає залучення в контртерористичну роботу і союзників з НАТО.

Одними з головних напрямків нової стратегії є переслідування терористів аж до місця їхнього базування, ізолювання їх від джерел фінансування та протидія радикалізації і вербуванню нових членів терористичних організацій.

Також американський уряд має намір підвищити рівень захисту інфраструктури, боротися з вербуванням терористів і зміцнювати контртерористичні можливості міжнародних партнерів.

У Білому домі впевнені, що ухвалений документ забезпечує стратегічне керівництво, "необхідне для захисту США від всіх терористичних загроз", а основною загрозою для США називають радикальні ісламістські терористичні угруповання.

"Нова стратегія ґрунтується на уроках, взятих із минулих зусиль боротьби з тероризмом, і пропонує новий шлях до зміцнення безпеки американців", - підкреслили в Білому домі, додавши, що в документі наголошується на важливості міжвідомчого співробітництва, а також взаємодії з іноземними партнерами, зокрема в рамках НАТО.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089853
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору