EN|RU|UK
 Політика України
  17430  222

 Мільйони українських сімей не можуть заплатити за послуги ЖКГ. Це наша ганьба. Я це визнаю, - Рева

В Україні 923 тис. домогосподарств повідомили про нульові доходи під час заповнення документів на отримання субсидії на оплату комунальних послуг, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. За його словами, якщо вірити цим людям, вони не мають жодної копійки на проживання.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що уряд зобов'язаний надавати громадянам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, оскільки зараз в Україні низькі соціальні стандарти, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "ГОРДОН".

"Мільйони українських сімей на сьогодні не можуть самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги. Це наша ганьба. Я це визнаю. І ми зобов'язані дати людям можливість отримати субсидію", - заявив Рева.

Водночас, за його словами, у системі нарахування субсидій були недоліки.

"923 тис. домогосподарств в Україні показали нульові доходи [під час заповнення документів на отримання субсидії]. І якщо вірити цим людям, то вони взагалі жодної копійки на своє проживання не мають. І ми запропонували їм чесно показати свої доходи, щоб ті, хто сьогодні працює і навіть отримує мінімальну зарплату, платить податки, платить єдиний соціальний внесок й утримує цих людей, - вони мають право запитати цих громадян, чому вони цього не роблять?" - сказав міністр.

Він додав, що влітку 2018 року приблизно 2,5 млн громадян не прийшло переоформляти субсидію, хоча їм не відмовляли в наданні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089807
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору