EN|RU|UK
 Політика України
  3343  11

 Уповноважений управитель АРМА приступив до управління арештованим майном АІС у Києві, Дніпрі та Одесі

Уповноважений управитель АРМА (Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів) ТОВ РК "Воздвиженка" приступив до фактичного управління арештованим нерухомим майном групи АІС у Києві регіонах.

Про це повідомила прес-служба компанії, пишуть Українські новини.

Зараз робочі групи ТОВ РК "Воздвиженка" проводять процедури прийому об'єктів у Києві (пров. Балтійський, вул. Молдавська), Дніпрі (вул. Набережна Перемоги, вул. Лугова) і Одесі (вул. Отамана Головатого). До переданих АРМА ТОВ РК "Воздвиженка" будівель входять торговельні, виробничі, складські та адміністративні приміщення. Павло Долженко, директор ТОВ "Воздвиженка" повідомив, що "на всіх об'єктах розпочаті всі необхідні стартові управлінські процеси і вжито необхідних заходів для забезпечення збереження майна. Ведеться інвентаризація матеріальних цінностей та договірних зобов'язань з орендарями". Він підкреслив, що і в Києві, і в регіонах прийом нерухомості в управління відбувся без будь-яких ексцесів і подякував правоохоронцям за забезпечення порядку.

Нагадаємо, що в рамках кримінального провадження за фактами заволодіння групою АІС коштами АТ "УкрСиббанк" у особливо великих розмірах шляхом обману, а також фіктивного підприємництва та підробки документів Голосіївський районний суд м Києва заарештував 99 об'єктів нерухомості в різних регіонах країни.

Як повідомляють ЗМІ, раніше, в тому числі, під цю нерухомість в 2007-2008 роках група компаній "АІС" отримала в "УкрСиббанку" кредити на загальну суму 50 млн доларів, які не повернуто до цього дня. У вересні 2018 року Національні агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) передало зазначену нерухомість в управління ТОВ "РК "Воздвиженка".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089752
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору