EN|RU|UK
 Політика України
  28277  668
Матеріали за темою:

 Тимошенко таємно зустрічалася з олігархом Пінчуком, - розслідування "Схем". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко непублічно зустрічається з мільярдером Віктором Пінчуком.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в розслідуванні "Схем".

За словами журналістів, вони двічі ставали свідками, як машини, якими користуються Тимошенко і Пінчук, перебували в одному місці і потім майже одночасно його залишали. Це було 18 квітня і 24 вересня.

Тимошенко таємно зустрічалася з олігархом Пінчуком, - розслідування Схем 01
Тимошенко таємно зустрічалася з олігархом Пінчуком, - розслідування Схем 02
Тимошенко таємно зустрічалася з олігархом Пінчуком, - розслідування Схем 03

Журналісти двічі намагалися запитати Тимошенко про те, що її об'єднує з Пінчуком. Однак, у першому випадку вона не захотіла відповідати на запитання журналістів, зіславшись на підготовку до виступу в парламенті. А в другому випадку вона залишила сесійну залу через ложу спікера парламенту.

Крім того, її однорпартійці в обох випадках заважали роботі журналістів.

Тимошенко таємно зустрічалася з олігархом Пінчуком, - розслідування Схем 04

"Сергій Власенко - спочатку закривав об'єктив камери, а інший депутат Вадим Івченко заважав оператору знімати прохід Тимошенко в кулуарах", - зазначають у "Схемах".

Тимошенко таємно зустрічалася з олігархом Пінчуком, - розслідування Схем 05
Тимошенко таємно зустрічалася з олігархом Пінчуком, - розслідування Схем 06

Пізніше журналістам все ж вдалося поспілкуватися з Тимошенко.

На запитання, скільки разів за минулі півроку вона непублічно зустрічалася з олігархом Віктором Пінчуком, вона відповіла так:

"Дорогі друзі, Віктор Пінчук насправді в Україні організував форум YES. Ви в курсі? І,саме тому – стільки, скільки потрібно було, щоб підготувати мою участь у форумі YES.", - заявила кандидат у президенти.

Вона уточнила, що він не готував її особисто. Водночас це робила його команда.

"Але ми зустрічалися і обговорювали участь нашої команди у форумі YES", - додала вона.

За словами журналістів, перша зафіксована "Схемами" зустріч Пінчука та Тимошенко відбулася за п'ять місяців до форуму YES, а друга - через тиждень після.

Крім того, журналісти попросили Тимошенко підтвердити, чи зустрічалася вона з Пінчуком тоді, коли вони зафіксували, як машини політика і мільярдера були в одному місці і потім майже одночасно його залишали.

"Я можу вам твердо сказати, що з Віктором Пінчуком – все, що стосується форуму YES, і все, що стосується підготовки, ну, насправді України до нової ітерації політичної після президентських виборів, ми будемо співпрацювати. У нього дуже фундаментальні міжнародні зв’язки і я вважаю, що ці міжнародні зв’язки можуть допомогти Україні в багатьох питаннях", - сказала вона.

Також Тимошенко заявила, що Пінчук не фінансує і не допомагає їй у рекламній кампанії.

"Категорично ні. Ось я хочу вам сказати, і ніколи в житті я цю лінію не переступлю", - зазначила кандидат у президенти.

Зате, як зазначають журналісти з посиланням на звіт громадського руху "Чесно" партія Тимошенко перерахувала майже 11 з половиною мільйонів гривень компанії "Старлайт бренд контент", яка пов'язана з олігархом.

"Про те, що в партії можуть бути тіньові, які знайшли відображення в публічних звітах джерела фінансування, свідчить красномовний факт, озвучений раніше "Чесно" та "Bihus Info": партія відзвітувала про отримані десятки тисяч гривень внесків від пенсіонерів, і, як виявилося, частина з цих донорів і не знали, що підтримують політичну силу зі своїх кишень", - зазначають журналісти.

Також вони запитали Тимошенко про доцільність ведення непублічних діалогів з олігархами.

"Справа в тому, що є публічні зустрічі, а є зустрічі, де публічність на мій погляд є недоцільною. Ми говоримо про майбутнє країни, і я говоритиму з усіма, хто може майбутньому України щось додати", - відповіла Тимошенко.

"Схеми" звернулися з письмовими запитаннями і до Віктора Пінчука і запитали, чи фінансує він партію "Батьківщина" й особисто Юлію Тимошенко, і що обговорювалося на зафіксованих ними зустрічах.

У прес-офісі фонду бізнесмена у відповідь зазначили, що Віктор Пінчук у рамках своєї діяльності зустрічається з різними політиками і лідерами думок.

"Ні Віктор Пінчук, ні його бізнес не фінансують жодну політичну силу чи особу. (...) Для Віктора Пінчука, як громадського діяча, і для його Фонду одним із основних пріоритетів на даний момент є питання, пов'язані з можливим зовнішнім втручанням у вибори 2019 року в Україні, кампаніями з дезінформації, фальсифікації, маніпуляції, кібератак, fake news і пов'язаними з цим загрозами і ризиками для України, а також можливі протидії цим викликам для забезпечення чесних і прозорих виборів 2019", - йдеться у відповіді.

У прес-службі зазначили, що для вирішення цих питань Віктор Пінчук і його Фонд залучає кращих зарубіжних експертів у цих сферах.

"Відповідно, це коло питань Віктор Пінчук обговорює і продовжуватиме обговорювати в 2018 -2019 роках із українськими державними та політичними діячами, у тому числі і з лідером партії "Батьківщина" Тимошенко Ю.В.", - зауважили в прес-офісі Фонду Віктора Пінчука.

Співзасновник громадського руху "Чесно" Олег Рибачук вважає, що Тимошенко могла сама ініціювати зустрічі з Пінчуком, тому що "у кожні вибори Пінчук цікавий як власник трьох телеканалів".

Віктору Пінчуку належать телеканали ICTV, "Новий канал" і "СТБ".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089728
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вгору