EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  19673  151

 У листопаді на військову службу призовуть 1000 офіцерів запасу, а не 500, як планувалося

У ЗСУ це пояснюють тим, що в небойових частинах не вистачає офіцерів, які володіють дефіцитними спеціальностями.

У листопаді на військову службу в небойові військові частини планується призвати 1000 офіцерів запасу. Про це юридична служба Збройних сил України повідомила на своїй сторінці в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"04 жовтня 2018 року Міністерством оборони України видано наказ № 495 "Про внесення змін до наказу Міністерства оборони України від 22.05.2018 № 231 "Про призов громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу у 2018 році", - йдеться в повідомленні.

В Юридичній службі ЗСУ зазначили, що видання цього наказу зумовлене ​​нестачею у бойових військових частинах фахівців дефіцитних спеціальностей. В арсеналах, навчальних центрах, на базах, складах і полігонах не вистачає інженерів, зв'язківців, психологів і медиків.

Ще одна причина мобілізації більшої, ніж планувалося раніше, кількості офіцерів - звільнення в грудні 2018 року офіцерів запасу, призваних у червні 2017 року.

Призов згаданих осіб планується проводити в листопаді 2018 року.

Як пояснив начальник управління зі зв'язків із громадськістю Генштабу ЗСУ Богдан Сеник, йдеться про призов випускників військових кафедр вишів. Термін служби для них - 18 місяців.

Раніше повідомлялося, що в Україні стартував осінній призов громадян на строкову військову службу, який триватиме до 31 грудня. Цього року Кабінет міністрів збільшив чисельність осіб, які підлягають призову на строкову службу, майже на 3 тис. порівняно з призовом у квітні-травні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089702
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору