EN|RU|UK
 Суспільство
  819  11

 МВС має впровадити єдину відомчу систему охорони здоров'я і контроль за цільовим використанням коштів на медобслуговування, - Рахункова палата

Рахункова палата провела аудит ефективності використання бюджетних коштів, виділених на медичне забезпечення працівників МВС, поліцейських, а також службовців Національної гвардії України у 2017-му - першому півріччі 2018 року.

За результатами перевірки, аудитор дійшов висновку, що загалом МВС забезпечило цільове використання 1,8 млрд грн, виділених на медобслуговування на означений період, і продуктивне функціонування системи охорони здоров'я, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Водночас єдиної системи охорони здоров'я, яка б унормувала єдиний медичний простір на базі наявних медзакладів МВС у центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабміном через МВС, немає", - зазначено в повідомленні.

Згідно з результатами перевірки, амбулаторне лікування працівників МВС, поліцейських, а також службовців Нацгвардії здійснювалося належним чином і в повному обсязі, проте рівень ефективності роботи частково знизився.

Крім того, через неповноцінне використання лікарняних закладів, непродуктивне використання коштів на їхнє утримання становить понад 469 тис. грн. Крім цього, аудиторами відомства було встановлено, що понад третина потужностей санаторно-курортних закладів використовувалася не для відновлення працездатності правоохоронців, а для оздоровлення інших категорій осіб.

За результатами аудиту, через прорахунки в системі внутрішнього контролю і необґрунтовані управлінські рішення, прийняті керівниками закладів охорони здоров'я МВС, у 2017-му - першому півріччі 2018 року з недотриманням чинного законодавства було витрачено 105,8 тис. грн, непродуктивно - 9,770 млн грн, неекономно - 318,9 тис. грн.

Крім того, в Рахунковій палаті наголосили на необхідності застосування медзакладами МВС тарифів на платні послуги, які відповідали б реальним витратам на їхнє надання.

Таким чином, рекомендовано запровадити єдину відомчу систему охорони здоров'я для поліпшення якості медичних послуг у своїх медзакладах, а також посилити внутрішній контроль за цільовим використанням коштів у них.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089506
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору