EN|RU|UK
 Суспільство
  5192  21
Матеріали за темою:

 Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині. ФОТОрепортаж

Неподалік Рівного на базі загальновійськового полігону сухопутних військ Збройних сил України триває табірний збір з артилерійськими підрозділами Національної гвардії України.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Нацгвардії.

У повідомленні зазначається: "Під час табірного збору артилеристи гвардії на тактичних навчаннях та контрольних заняттях з управління вогнем з бойовою стрільбою практично відпрацьовують здобуті раніше теоретичні знання.

Безпосередніми керівниками тактичних навчань артилерійських підрозділів є командири батальйонів, полків та бригад оперативного призначення, які також набувають практичних навичок у керівництві та постановці вогневих завдань підлеглим підрозділам.

На навчаннях артилеристи здійснюють вихід у район зосередження, обладнують вогневі позиції та виконують бойові стрільби з виконанням вогневих завдань з ураження цілей.

Зокрема, вогневі завдання виконували підрозділи протитанкової артилерії, які здійснювали ураження цілей умовного противника з ПТРК "Конкурс" та протитанкової артилерійської гармати МТ-12 "Рапіра".

"На цьому етапі тактичного навчання особовий склад протитанкової артилерійської батареї виконував вогневі завдання "1а" та "1б" зі 100-мм протитанкової гармати МТ-12 "Рапіра" з ураження нерухомих цілей під час стрільби прямою наводкою (гарматою, взводом батареєю), - розповідає командир протитанкової артилерійської батареї військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України старший лейтенант Дмитро Шаповал, – мета цих вправ полягає у відпрацюванні впевнених та злагоджених дій розрахунків під час виконання вогневих завдань в обмежений час. Загалом розрахунки виконали вправи на оцінку "добре".

Наразі тактичні навчання батарей та контрольні заняття з управління вогнем дивізіонів з бойовою стрільбою тривають. Гвардійці й надалі вдосконалюватимуть свої уміння та навички під час практичного виконання навчальних завдань".

Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 01
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 02
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 03
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 04
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 05
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 06
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 07
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 08
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 09
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 10
Артилерійські підрозділи Нацгвардії проводять навчання на Рівненщині 11

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089482
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору