EN|RU|UK
 Суспільство
  9042  210

 Для тих, хто в повному обсязі виконує умови пенсійної програми, терміни виходу на пенсію не змінилися, - Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева наголосив на важливості застосованого Пенсійною реформою диференційованого підходу до визначення віку виходу на пенсію для мотивації людей брати участь у пенсійній програмі, яка, своєю чергою, створює умови для легалізації ринку праці.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Прямий", пише Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Ми провели пенсійну реформу, зберігши базовий пенсійний вік і для жінок, і для чоловіків. Вік виходу на пенсію був поставлений у залежність від виконання умов пенсійної програми. Якщо ви повністю виконали умови пенсійної програми - ви йдете в 60 років на пенсію, якщо ви виконали частково - то в 63 роки, а якщо виконали на мінімальному рівні - то в 65 років. У людей є вибір. Якщо людина не сплачує внески до Пенсійного фонду або не працює, то чому вона має йти в 60 років? Той, хто працював, має йти раніше на пенсію, ніж той, хто цього не робив", - заявив міністр.

Нагадаємо, пенсійна реформа набула чинності восени 2017 року. Її ключові новації - збереження віку виходу на пенсію, скасування зрівнялівки, що є справедливим стосовно людей з великим трудовим стажем, скасування оподаткування пенсій та скасування спеціальних пенсій, а також встановлення механізму автоматичного осучаснення пенсій, що знімає будь-які політичні маніпуляції в системі пенсійних виплат.

З жовтня 2017 року підвищені пенсії отримали близько 10 млн пенсіонерів. При цьому вдалося не збільшувати дефіцит пенсійного фонду - за рахунок, зокрема, збільшення мінімальної заробітної плати та детінізації зарплат.

У квітні 2018 року уряд реалізував другий крок реформи - осучаснили виплати військовим пенсіонерам. Понад 500 тис. пенсіонерів отримали підвищені пенсії і компенсації. Середній розмір підвищення становить 1500 грн. Проект закону про пенсійне забезпечення чинних військових, які підуть на відпочинок в наступні періоди, також підготовлено урядом, і тепер документ перебуває на обговоренні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089479
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору