EN|RU|UK
 Суспільство
  25855  213

 Roshen: Споживати нашу продукцію в окупованому Криму небезпечно для здоров'я

Продукція компанії Roshen в анексованому Криму непридатна до вживання.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у відкритому листі щодо продукції в окупованому Криму, розміщеному на сайті кондитерської корпорації Roshen.

"Звертаємось до українців, які мешкають в анексованому та окупованому Криму. Будь-яка продукція кондитерської корпорації Roshen, яка може виявитися у продажі в Криму, не придатна до споживання. Термін придатності такої продукції закінчився щонайменше на початку 2018 року, відповідно вона може бути небезпечна для здоров’я", - йдеться в листі.

Також зазначається, що на Липецькій фабриці з 1 квітня 2017 року було повністю зупинено виробництво і жодне інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками.

"Остання продукція на Липецькій фабриці була випущена ще у першому кварталі 2017 року, з того часу на фабриці нічого не виготовляється. З 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво. Також свою діяльність зупинив торговий дім та склад готової продукції. Потужності фабрики законсервовані, персонал скорочено. Жодне інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками", - йдеться в повідомленні.

Також у компанії нагадали, що для продукції Roshen, виробленої в Україні, доступ на російський ринок закритий ще з 2013 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089465
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору