EN|RU|UK
 Політика України
  1240  10

 Комітет нацбезпеки: бюджет розвідників та прикордонників має бути збільшений

Проект бюджету-2019 має врахувати збільшення видатків на українських розвідників та прикордонників. Для цього комітет із нацбезпеки та фракція "Народний фронт" підготує свої пропозиції до проекту кошторису.

Про заявив на засіданні комітету його голова, представник "Народного фронту" Сергій Пашинський.

"Бюджет міністерства аграрної політики - 13 мільярдів гривень, більше, ніж Національна гвардія, хлопці якої щодня помирають, більше, ніж прикордонники. Шановні друзі, у нас що Міністерство аграрної політики хліб пече чи борошно робить? Академія аграрних наук - два мільярди, більше, ніж на зовнішню розвідку. При тому, що у академії аграрних наук є у власності 500 тисяч гектарів землі, є 200 кримінальних справ порушених, що ця земля здається незрозуміло кому в оренду за які гроші, а ми їм іще і доплачуємо", - заявив Пашинський.

"Не треба прикривати вчителями-лікарями запліснявілу корупцію. Я розумію, що в деяких аграрних олігархів яхти усього по 150 мільйонів доларів, а у їхніх російських колег по 250 - і цю історичну несправедливість треба якось вирішити. Але до чого тут наші розвідники, прикордонники та усі інші?" - заявив нардеп.

Сергій Пашинський висловив сподівання, що до другого читання до проекту бюджету-2019 будуть внесені корективи.

"У мене сьогодні зустріч із керівництвом нашої політичної сили ("Народний фронт", - ред), у нас буде коректування, але не буде такого, щоб одним яхти, а ми будемо ставити 30 мільйонів гривень нашим розвідникам на відомі нам програми. Це ганьба!" - підсумував нардеп.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089443
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору