EN|RU|UK
 Політика України
  12270  128

 Характерна відповідь старої системи, - Супрун про рішення комітету Ради щодо прохання про її звільнення

Рішення Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я рекомендувати парламенту звернутися до уряду щодо відповідності обійманим посадам в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун і заступника міністра Олександра Лінчевського є "характерною відповіддю старої системи, яка понад усе прагне зберегти статус-кво".

Про це Супрун написала на своїй сторінці в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Сприймаємо вчорашню постанову комітету з питань охорони здоров'я про звернення до Кабінету міністрів України з вимогою звільнити команду агентів змін МОЗУ — як характерну відповідь старої системи, яка понад усе прагне зберегти статус-кво. Дуже добре, що регулярно отримуємо такий фідбек. Це допомагає розуміти, що ми діємо правильно і виконуємо суспільний запит на справжні зміни. Ми відчуваємо потужну підтримку мільйонів українців і будемо працювати зі ще більшим натхненням. Дякую за підтримку всім, хто допомагає Україні перейти від застарілої совєцької моделі до сучасної світової в системі охорони здоров’я!", - заявила в.о. міністра охорони здоров'я.

Також Супрун розповіла про успіхи реформ у Міністерстві охорони здоров'я за 2 роки роботи її команди: "Вдалося:

Дати пацієнтам вибір лікуватися у того лікаря, якому вони довіряють. Безоплатно та без обмежень за будь-якою послугою, що гарантована державою. Вже майже 19 млн громадян обрали своїх лікарів. Ця цифра щоденно зростає.

Ми почали фінансувати необхідні пацієнтам медпослуги через НСЗУ замість простого утримання медичних закладів. Перші 161 медзаклад вже отримали понад 800 млн грн від Нацслужби здоров’я за останні 3 місяці. Це відбувається без посередників та за прозорими справедливими процедурами. Тисячі лікарів уже отримали суттєво підвищені зарплати. 

Ліки від найпоширеніших та найнебезпечніших для українців хронічних хвороб можна отримати безоплатно або з суттєвою знижкою за програмою "Доступні ліки" — у кожній 3-й аптеці країни. 6,6 мільйона громадян вже користуються цією програмою.

Продовжуються ефективні державні закупівлі ліків та медичних виробів через міжнародні організації. Цього року Україна вперше виходить на забезпечення 100% запитів лікарень за 12 напрямами, серед яких ліки від тяжких хвороб, як гемофілія, дитячий церебральний параліч, ліки для трансплантації. Щотижня нові партії ліків доставляються в регіони.

Вперше за 7 років в Україні є всі вакцини для планових щеплень.

В Україні розбудовується система регіональних кардіоцентрів, оснащених сучасним ангіографічним обладнанням. Вперше за всю історію незалежної України кожен українець з гострим інфарктом міокарда у критичній ситуації може одержати стент безоплатно.

Сьогодні на уряді буде прийняте розпорядження про перерозподіл коштів (трохи більше 100 мільйонів гривень), які нам вдалось знайти, для того щоб відправити на лікування за кордон громадян, які перебувають на обліку цієї програми. За останні два роки за цією програмою пролікували більше українців ніж за всі попередні роки разом узяті".

Характерна відповідь старої системи, - Супрун про рішення комітету Ради щодо прохання про її звільнення 01
Характерна відповідь старої системи, - Супрун про рішення комітету Ради щодо прохання про її звільнення 02

Раніше Комітет Ради знову проголосував за відставку Супрун.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089354
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору