EN|RU|UK
 Суспільство
  4587  25

 Рада ухвалила закон, що забороняє використання найменування та ознак належності до Нацполіції

Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання найменування та ознак належності до Національної поліції України". Закон встановлює покарання за несанкціоноване використання найменування та ознак Національної поліції.

Про це повідомляє парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

Законом внесено зміни до статті 1 Закону України "Про Національну поліцію" щодо уточнення частини 1 статті 1, у якому підкреслюється, що термін "поліція" є скороченим найменуванням Національної поліції України.

Законом доповнено Закон України "Про Національну поліцію" статтею 51 "Використання найменування та ознак належності до Національної поліції України", якою визначено ознаки належності до Національної поліції України та порядок використання найменування та ознак належності до Національної поліції України.

Законодавчим актом також введено адміністративну відповідальність за незаконне використання найменування та ознак приналежності до Національної поліції України.

Законом доповнено розділ 15 "Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління" Кодексу України про адміністративні правопорушення новою статтею 1843 "Незаконне використання найменування та ознак належності до Національної поліції України".

Проект Закону зареєстровано за №7474.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089228
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору