EN|RU|UK
 Політика України
  34771  261
Матеріали за темою:

 "Ніхто не знає, але був запасний план: якщо Майдан не втримається, переїжджати в Західну Україну", - Парубій

На той випадок, якщо б Майдан не вистояв у протистоянні з силовиками Януковича, був запасний план - переїжджати і продовжувати боротьбу в Західній Україні.

Про це спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив в інтерв'ю "Українській правді", опублікованому 2 жовтня.

"Перші смерті - це було щось неймовірно складне. Я годинами не міг від цього відійти. Маса поранених, маса загиблих, і воно ще дуже довго в голові не могло вкластися. Про емоції можна багато говорити, тому що вони дуже гострі. Має час якийсь минути, щоб було спокійніше від того. Це була велика трагедія, але наша мета була утримати Майдан. Ніхто не знає, я вперше це кажу, але був запасний план: якщо Майдан не втримається, переїжджати в Західну Україну", - розповів Парубій.

За його словами, в ті дні всі ради й адміністрації в західній частині України були під контролем протестувальників, і вони "повинні були організувати там опір, у Львові".

"Коли мене відвезли в лікарню після поранення і газового отруєння ввечері 18-го [лютого 2014 року], мені надійшов сигнал: "Андрію, не повертайся на Майдан, відразу їдь до Львова, організуй там штаб", - продовжив Парубій, при цьому відмовившись відповісти на запитання, хто саме про це повідомив.

"Я сказав: "Це мій Майдан, я нікуди звідси не поїду". Зірвав крапельниці і повернувся на Майдан. Всі наші сили були спрямовані на те, щоб його утримати... Ідея про переїзд до Львова була в дуже вузькому колі. І я навіть не знаю, чи достатньо коректно роблю, коли про це розповідаю. Якби нас тоді давили танками, ми б мали відступати. Але не могли просто розійтися", - додав Парубій.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089213
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору