EN|RU|UK
 Політика України, Події
  1433  19

 Комітет Ради з питань свободи слова підтримав законопроект про посилення інформаційної безпеки і протидії державі-агресору

Комітет ВР з питань свободи слова та інформаційної політики підтримав законопроект про посилення інформаційної безпеки і протидії державі-агресору в інформаційній сфері.

Як передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ, таке рішення 2 жовтня ухвалив на своєму засіданні Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики.

Комітет підтримав положення проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо посилення інформаційної безпеки і протидії державі-агресору в інформаційній сфері (№ 9068) і рекомендував Верховній Раді України на результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу.

Законопроект розроблений з метою врегулювання питань, пов'язаних із протидією мові ворожнечі на телебаченні і радіо. Законопроектом пропонується дещо видозмінити типи контенту, заборонені до трансляції телерадіомовниками.

Пропонується більш чітко ввести такі категорії забороненого контенту як "вислови, що виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України, якщо така трансляція переслідує мету розпалювання ворожнечі та ненависті" та "термінологія, що суперечить Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях".

Ухвалення законопроекту забезпечить вдосконалення нормативно-правового регулювання у сфері протидії мові ворожнечі, кодифікує норми щодо накладення санкцій регулятором у сфері медіа, а також гарантує ефективнішу діяльність Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у сфері протидії інформаційним впливам держави-агресора.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3089200
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору